Registrace
Můj účet
Klikněte pro rychlý dotaz
Infolinka +420 774 305 543
EDUKAČNÍ SEMAFOR 2023
Lékárníci & Farm. asistenti
- kongresy Healthcomm
961
Lékárníci & Farm. asistenti
- 3D 360 kongresy
1893
Lékárníci & Farm. asistenti
- Educomm
1830
Lékaři Edumedic
1056
KAŽDÝM DNEM JE VÁS S NÁMI VÍC
V současné době pro vás připravujeme aktualizaci internetových stránek, některé údaje mohou být neaktuální. Děkujeme za pochopení.

Projekt Healthcomm

Healthcomm Professional je jedním z projektů společnosti Health communication s.r.o.

Projekt je zaměřen na pořádání vysoce odborných seminářů, kongresů, sympozií a výstav. Této činnosti se tým projektu věnuje již od roku 2010. Tým Health communication vyvíjí, vytváří a využívá moderní formy vzdělávání. Hlavní cílovou skupinou společnosti jsou odborníci ve zdravotnictví.

Naši klienti se s námi mohou vzdělávat fyzicky na odborných kongresech v různých koutech ČR i online z pohodlí svého domova.

Odborné kongresy a konference pro farmaceutické asistenty, lékárníky a lékaře připravujeme s tématy pro jejich další rozvoj. Naším zájmem je podpořit jejich osobní a profesní rozvoj v té nejvyšší kvalitě a nabídnout maximum produktů pro zvýšení povědomí o tom, že lékárna je zdrojem našeho zdraví a prevence proti častým onemocněním a újmě ve kvalitě našeho života.

Kongresy Healthcomm jsou zařazeny do kreditního systému vzdělávání farmaceutických asistentů a kontinuálního vzdělávání lékárníků a lékařů dle řádů ČLnK a ČLK s přidělenými body. Po absolvování fyzického či online kongresu bude účastníkům vystaven certifikát o absolvování a následně přičteny body do systému celoživotního vzdělávání.

NAŠE PRÁCE V ČÍSLECH

10

let fungování

97

fyzických kongresů

25

online konferencí

12 597

spokojených studujících

8 369

udělených certifikátů

583

udělených bodů ČLnK

Video blok

Přichystali jsme pro Vás ochutnávky z našich akcí.

Projekt Educomm.cz je náš rodinný parťák v oblasti vzdělávání farmaceutických asistentů a lékárníků. Níže jsme si pro Vás připravili výběr nejzajímavějších přednášek tohoto měsíce.

Mgr. Michaela Dobrá

Jak na průjem rychle a efektivně?

Přednáška vznikla ve spolupráci se společností JOHNSON & JOHNSON s. r. o. Obsah prezentace je určen pro lékárníky a farmaceutické asistenty/pre lekárnikov a farmaceutických laborantov.

Otevřít kurz

doc. MUDr. Jiří Slíva, Ph.D.

Paracetamol

Navzdory tomu, že je paracetamol známou léčivou látkou a máme s ní dlouhé klinické zkušenosti, neustále vzbuzuje zájem a pozornost. Není tomu tak pouze z důvodu jeho dosud ne zcela objasněného mechanismu účinku, ale příčinou může být, mimo jiné, nezřídka špatně volená terapeutická dávka, která je zdrojem finálně pozorovaného nedostatečného terapeutického účinku na straně jedné, nebo možného rizika předávkování na straně druhé.

Otevřít kurz

prof. MUDr. Milan Kvapil, CSc., MBA, Mgr. Ondřej Šimandl

Moderní terapie v diabetologii – glifloziny

Jedním ze základních pilířů úspěšné farmakoterapie, nejen moderními antidiabetiky, je adherence pacienta k léčbě samotné. V této oblasti sehrává klíčovou roli též farmaceut, který může individuální edukací pacienta, jeho poučením o způsobu užívání či aplikaci, režimových opatřeních, komplexním zhodnocením kofarmakoterapie apod., významným způsobem přispět k maximalizaci terapeutického účinku antidiabetik a minimalizaci možných rizik spojených s jejich užíváním.

Otevřít kurz

Projekt HC Magazín je naším hlavním mediálním partnerem každé akce. Níže Vám nabízíme 3 články s nejzajímavějšími tématy tohoto měsíce, tím však magazín nekončí. Prozkoumejte jej a najděte další zajímavé články na odborná i neodborná témata.

VYHODNOCENÍ TESTOVÁNÍ DOPLŇKU STRAVY JAMIESON VITAMÍNY C A D3 S TŘEŠŇOVOU PŘÍCHUTÍ

V rámci testovací rubriky Na vlastní kůži tentokrát sedm čtenářů testovalo cucací tablety s unikátní kombinací vitaminu C a D3. Jak se jim kombinace vitaminu C a D v produktu Jamieson líbila a byla dostačující pro denní suplementaci těchto dvou vitaminů?

Otevřít článek

JAKÉ MINERÁLNÍ SOLI DOPORUČIT U EKZÉMŮ?

Na výskyt a průběh atopického ekzému má vliv více faktorů: vrozený sklon, alergie, nesnášenlivost potravin, psychické faktory, toxická zátěž ze životního a pracovního prostředí. Dále, zejména u dětí, mívá častá nemocnost za následek akutní zhoršení stavu. Přístup k pacientovi musí být tedy komplexní a na místě je i individuální přístup na míru. Osvědčila se homeopatická léčba, Bachovy esence a minerální soli. Při prvním kontaktu s pacientem je ideální začít s detoxikační kúrou pomocí 3 minerálních solí…

Otevřít článek

LETNÍ HEALTH KVÍZ II.

Vydejte se s námi na pláž a objevte kvízové otázky v pirátské truhle.

Otevřít článek

Přednášející

Poznejte přednášející z řad předních odborníků českého zdravotnictví, na které se můžete těšit. Spolu s přednášejícími se vždy snažíme nacházet taková témata, která jsou aktuální, zajímavá a důležitá pro Váš profesní rozvoj.

PharmDr. Josef Suchopár, Ph.D.

PharmDr. Josef Suchopár, Ph.D.

klinický farmakolog
MUDr. František Koukolík, DrSc., FCMA

MUDr. František Koukolík, DrSc., FCMA

neuropatolog
MUDr. Kamila Nouzová

MUDr. Kamila Nouzová

gynekoložka
MUDr. Lukáš Horčička

MUDr. Lukáš Horčička

urogynekolog
PharmDr. Martin Kopecký, Ph.D.

PharmDr. Martin Kopecký, Ph.D.

víceprezident ČLnK
Mgr. Alexander Tomeček

Mgr. Alexander Tomeček

psycholog
PharmDr. Jan Martin, Ph.D.

PharmDr. Jan Martin, Ph.D.

fytoterapeut
prof. MUDr. Ivan Rektor, CSc., FANA, FEAN

prof. MUDr. Ivan Rektor, CSc., FANA, FEAN

přední český neurolog
Mgr. Karel Šlegr

Mgr. Karel Šlegr

farmaceut

Hledáme přednášející

Koho hledáme?

Odborníky z oblasti zdravotnictví či psychologie, kterým není nepříjemné stát před kamerou či plným sálem a dokáží se o poznatky ze svého oboru podělit s ostatními kolegy.

Jaký typ spolupráce nabízíme?

Předtočení přednášky na kameru či fyzicky na akcích, což je spojeno s cestováním.

Jaké jsou naše požadavky/Co spolupráce obnáší?

Vytváření přednášek na domluvená aktuální a zajímavá témata, vypracování testových otázek a sepsání anotace dané přednášky. Je pro nás důležitá dochvilnost a dodržování termínů.

Co za to?

Výše honoráře bude stanovena dle domluvy v souladu s typem dohodnuté spolupráce.


Zaujala Vás naše nabídka?

Reference

Naši partneři