NÁŠ NÁSLEDUJÍCÍ KONGRES
 ..

Infolinka

Infolinka
Partneři kongresů Healthcomm
Profesní a odborová unie zdravotnických pracovníkůČeská lékérnická komora

Healthcomm - SPOLEČNOST

Health communication s.r.o. je společností, která se zabývá vzděláváním odborné veřejnosti v oblasti farmacie a marketingovou komunikací v rámci edukačních projektů. Tým Health communication vyvíjí, vytváří a využívá moderní formy vzdělávání. Jednou z nich je i unikátní 3D vizuální animace, která napomáhá k pochopení určité problematiky v dané oblasti. Cílem je zjednodušit, usměrnit a předat odborné informace koncovým zákazníkům.

Naše aktivity jsou podpořeny dialogem s odborníky v oblasti farmacie, marketingu a komunikace. Health communication s.r.o. využívá tyto zkušenosti pro rozvoj trhu a působení na širokou veřejnost a tato strategie vede ke zdraví nás všech.

Healthcomm je jedním z projektů společnosti Health communication s.r.o..
Je zaměřen na pořádání vysoce odborných seminářů, kongresů, sympozií a výstav. Této činnosti se tým projektu věnuje již sedmým rokem.

 

 

Novinky

21.11.2017 Dejte hlas nejkrásnější lékárně v olomouckém kraji na facebookové stránce.
20.11.2017 Přijďte si poslechnout interakční seminář Mgr. Michala Šafáře, PhD. na téma Autentická komunikace jako prostředek profesní spokojenosti a osobního růstu na poslední olomoucký kongres 24.11.-25.11.2017.
30.10.2017  Hotel Clarion v Ústí nad Labem věnoval do losování na kongres 10.11.2017 hlavní cenu: Voucher v hodnotě 1 000Kč do restaurace Benada.