NÁŠ NÁSLEDUJÍCÍ KONGRES
 ..

Infolinka

Infolinka
Partneři kongresů Healthcomm
Profesní a odborová unie zdravotnických pracovníkůČeská lékérnická komora

Kongresy - AKREDITACE

Kongresy pro farmaceutické asistenty a lékárníky připravujeme s tématy pro jejich další rozvoj. Naším zájmem je podpořit jejich osobní a profesní rozvoj v té nejvyšší rovině a nabídnout maximum produktů pro zvýšení povědomí o tom, že lékárna je zdrojem našeho zdraví a prevence proti častým onemocněním a újmě ve kvalitě našeho života.

 

 

Kongresy Healthcomm jsou zařazeny do kreditního systému vzdělávání farmaceutických asistentů a kontinuálního vzdělávání lékárníků dle řádů ČLnK s přidělenými body. Účastníci získají po absolvování jednoho či dvou dnů na kongresu certifikát a následně mu budou přiděleny kredity či body do systému celoživotního vzdělávání.

Novinky

21.11.2017 Dejte hlas nejkrásnější lékárně v olomouckém kraji na facebookové stránce.
20.11.2017 Přijďte si poslechnout interakční seminář Mgr. Michala Šafáře, PhD. na téma Autentická komunikace jako prostředek profesní spokojenosti a osobního růstu na poslední olomoucký kongres 24.11.-25.11.2017.
30.10.2017  Hotel Clarion v Ústí nad Labem věnoval do losování na kongres 10.11.2017 hlavní cenu: Voucher v hodnotě 1 000Kč do restaurace Benada.